Złoto na Turnieju Piłki Ręcznej w Dąbrowie Białostockiej

W dniu 22 listopada w Województwie Podlaskim został rozegrany Turniej Piłki Ręcznej współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Ministerstwo Zdrowia. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły w różnych kategoriach wiekowych.
Bezkonkurencyjne okazały się dziewczyny z rocznika 2011 i młodsze ,które zdecydowanie wygrały wszystkie swoje spotkania i tym samym cały Turniej.
Najlepszą zawodniczką drużyny została Julia Boruch rocznik 2012. Julka dołączyła do drużyny dwa miesiące temu, mieszka w Ełku. Wcześniej sześć lat mieszkała i trenowała piłkę ręczną w Szwecji.
Najlepszą zawodniczką całego Turnieju została Aleksandra Cybulska.
Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Jaćwingowie Gołdap
2. SP Kleosin
3. KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
4. KS Zambrów
Natomiast najmłodsze zawodniczki naszego klubu grając w starszej kategorii zaprezentowały się bardzo dobrze. Zajmując drugie miejsce w grupie awansowały do fazy pucharowej, w której po zaciętym meczu musiały uznać wyższość rywalek i ostatecznie zajęły 4 miejsce. Najlepszą zawodniczką drużyny została Julia Płatosz.