Drużyna Bud House zwycięzcą Gołdapskiej Halowej Ligi 2023 rozgrywanej o Puchar Dyrektora OSiR w Gołdapi

Do ostataniej sekundy nie było pewności, która drużyna zwycięży w tegorocznej edycji GHLPN. Ostataniecznie tytył ten trafił do drużyny Bud Hause (27 pkt.). Drugie miejsce zajęła drużyna X-Yachts , która przegywając zaledwie o 1pkt. (26 pkt.)  Trzecie miejsce zajęła drużyna Iryd Sp z o.o. , która ostataniecznie zdobyła 23 pkt.
Na zakończenie rozgrywek organizatorzy przygotowali wyróżnienia indywidulane dla najlepszych zawodników z pośród wszystkich drużyn, które wzięły udział w Gołdapskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. Drużyny z miejsc I-III otrzymały puchary, bony do Parkova Restobar & Apartamenty oraz nagrody pieniężne. Wyróżnienia trafiły również do Najlepszego bramkarza, najlepszego strzelca ligi oraz MVP ligi.
Nagrody wręczali dyrekor OSiR oraz Martyna Juszkiewicz z Parkova Restobar & Apartamenty.
Gratulujemy wszystkim drużynom i zapraszamy do wzięcia udziału w kolenych wydarzeniach organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi.