Aktualności

Wtorek, 8 listopada 2016

Szczypiorniści z UKS Jaćwingowie Gołdap przegrywają na wyjeździe

Niestety wyjazdowy drugi mecz pierwszej kolejki III ligi Podlaskiej Piłki Ręcznej przegrywamy w Ełku. Po wyrównanym początku zatrzymaliśmy się na siedmiu bramkach. Kolejne zatrzymanie po jedenastu bramkach. Do końca pierwszej połowy goniliśmy wynik. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 17:14. Druga połowa to pasmo naszych błędów, niedokładnych podań i masa zmarnowanych stuprocentowych sytuacji. Trwała walka bramka za bramkę, jednak Ełczanie nie oddali uzyskanej przewagi. Doświadczenie górą. Przegraliśmy 37:29. Jednak walki młodym zawodnikom z UKS Jaćwingowie nie można odmówić. Serdecznie dziękuję Naszym Gołdapskim kibicom za przybycie i wsparcie. Już za tydzień 12 listopada na własnym parkiecie podejmiemy drużynę Bestios Białystok.